Kredyt na dowód w 2015, gdzie?

kredyt na dowódGdzie w 2015 roku będzie można zaciągnąć kredyt na dowód. Sprawdźmy kilka miejsc w których otrzymasz szybki kredyt jedynie za okazaniem dowodu osobistego, lub mało tego – otrzymasz go przez internet, spisując jedynie swoje dane z dowodu osobistego.

Kredyt na dowód w Provident

Provident to znana firma pożyczkowa, ich ofertę znajdziecie na http://www.provident.pl/, ciesząca się bardzo skrajnymi opiniami zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Jednak nie trzeba być ekspertem aby stwierdzić, że oferuje ona jedne z korzystniejszych pożyczek pozabankowych. Wystarczy mieć dowód osobisty, aby zaciągnąć od 300 zł nawet do 10 000 zł. W Providencie może zaciągnąć pożyczkę każdy, kto ukończył 18 rok życia. Nawet jeśli jesteśmy w BIK lub w BIG, możemy liczyć na pożyczkę w Providencie.

Profi Credit

Kredyt na dowód w Profi Credit możemy zaciągnąć od 500 zł do 4000 zł jako szybką pożyczkę. Przedsiębiorcy mogą zaciągnąć tam nawet do 20 000 zł. Więcej informacji znajdziemy na stronie http://www.proficredit.pl/ czyli oficjalnej witrynie firmy Profi Credit. Krążą nieoficjalne plotki, że Profi Credit bierze pod uwagę informacje z Biura Informacji Kredytowej, dlatego osoby bardzo zadłużone mogą mieć problem.

Kredito24.pl

Kolejna firma udzielająca kredytów i pożyczek na dowód. Ich strona to http://www.kredito24.pl/

W Kredito24.pl możesz zaciągnąć kwotę od 300 – 2000 zł. To mniejsze kwoty niż w przypadku dwóch poprzednich firm, jednak ta firma nie sprawdza BIK i BIG, dlatego nawet ci, którzy mają długi, będą mogli otrzymać tu pożyczkę. Kolejnym utrudnieniem lub jak kto woli – niedogodnością, a mianowicie pożyczkę można zaciągnąć na maksymalnie 30 dni (miesiąc), czyli kwalifikujemy ją jako typową chwilówkę.

Czy warto zaciągać szybkie kredyty na dowód?

Są to pożyczki dla osób, które potrzebują pieniędzy „od zaraz”. Jeśli chcesz zaciągnąć szybką pożyczkę, a w dodatku jesteś dłużnikiem, to z całą pewnością kredyt na dowód będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Warto także poczytać o kredytach na dowód na forum kredytowym w tym wątku. Jednak jeśli nie zależy Ci na czasie i możesz pozwolić sobie na dłuższy czas oczekiwania na pożyczkę, to z warto się zastanowić nad tym czy takiej pożyczki nie zaciągnąć na przykład w banku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *